Gülüşünüz bizim tutkumuzdur!

Biz Oltan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Mardin’ de Ağız ve Diş Sağlığı alanında 5 yılı aşkın deneyimi olan Dt. Ramazan OLTAN, bu süreçte binlerce hastanın diş problemlerine kalıcı çözümler üretmiş, ağız, diş ve çene tedavisini tamamlamıştır. Hastalarının durumlarına göre en ideal tedavi planlarını önermekte ve uygulamaktadır. Bu süreçte edindiği bilgi birikimi ve deneyimiyle, binlerce hastanın diş problemlerini çözüme kavuşturmuştur. Mardin’ de merkezi konumda hijyenik ve modern donanımlı Oltan Diş Kliniğinde deneyimli diş doktoru ekibiyle hastalarıyla, teşhisten tedaviye kadar tüm süreçlerde şeffaf ve samimi şekilde tanı ve tedavi yapılmakta tedavi sonunda hastalarının memnuniyetini önemli bir motivasyon kaynağı olarak görmekte ve önemsemektedir.

 

☎️ Randevu için 05349711701
👨‍⚕️ Muayenemiz tamamen ücretsizdir.

Foto Galeri

Doktorumuzun tavsiyesi

“Dişleriniz sağlığınızın en önemli unsurlarındadır. O yüzden onlara iyi bakmanız gerek”

Dt. Ramazan OLTAN

Diş Doktoru

Malzeme & Ekipman

Hijyenik & Kaliteli

Diş kliniğimizde tedaviniz için kullanılan tüm malzemeler üstün kaliteli ve garantili ürünlerden oluşmaktadır. Diş kliniğimizde tedaviniz için kullanılan tüm malzemeler üstün kaliteli ve garantili ürünlerden oluşmaktadır.

Kliniğimizde tedavi ortamlarında kullanılan tüm ekipmanlar yüksek kaliteli, son teknoloji ürünler olup sürekli strelizasyonu ve hijyen takibi yapılmaktadır.

Doktorlarımızla tanışın

Sertifikalar & Diploma

Doktorumuzun mesleki eğitim ve yetkinliklerini gösteren sertifikalar ile diploması

Sorunuz mu var? Bizi arayın!

0 534 971 1701

0 534 971 1701

Sorunuz mu var?
Bizi arayın!